Tarih

01 - 30 Haz 2020
Expired!

Zaman

All Day

Hukuk İngilizcesi – Legal English Eğitim Programı

Hukuk İngilizcesi – Legal English Eğitim Programı

LegalTalks ve Candelas ortaklığıyla Hukuk İngilizcesi Legal English Alanında profesyonel İngilizce Öğretmenleri ile verilen bu eğitim ile HUKUK Kariyerinize mükemmel bir katkı sağlayacaksınız.

HUKUK İNGİLİZCESİ eğitim programının detayları aşağıdaki gibidir. Lütfen inceleyiniz.

Introduction to Legal English – Hukuk İngilizcesine Giriş


Hukuki ilişkilerinin giderek daha çok uluslararası bir boyut kazandığı bugünlerde, İngilizce, her alanda olduğu gibi Hukuk alanının da BİRİNCİL DİLİ olma noktasına gelmiştir. Kendine özgü dili ve terimleri olan Hukuk uygulamalarında, kelimeler, noktalamalar hatta tonlamalar dahi farklı anlamlara gelecek sonuçlar doğurabilmektedir. Bu da birçok alanda kendini donatan Hukuk uygulamacılarının hukuk kariyerlerine bir katkı olarak kendilerini Hukuk İngilizcesi alanında da geliştirme gereksinimini ortaya çıkarmıştır.

Öyle ki, Türk Hukuk Sisteminde dahi, İngilizce terim ve kalıplar sıklıkla kullanılmaya ve uygulanmaya başlanmış, yabancı hukuk terimleri Türk Hukuk Sistemine adapte edilmiştir.

Bilinenin aksine, Hukuk İngilizcesi eğitimi için ileri seviyede İngilizce bilgisine sahip olmak zorunlu değildir.

Eğitimimiz, orta seviyede İngilizce bilgisine sahip Katılımcılara, İngilizce hukuk terminolojisini kullanmayı, genel İngilizce hukuk uygulamasını, hukuki yazı ve konuşma dilini efektif ve pratik şekilde öğretmeyi amaçlamaktadır. 

Bu süreçte, İngilizce Hukuk dili, en güncel haliyle, mesleki gelişime ve beklentilere uygun olarak geliştirilmektedir.

Hukuk İngilizcesi Sertifikalı Eğitim Programı
Hukuk İngilizcesi Sertifikalı Eğitim Programı

“Hukuk İngilizcesine Giriş” Eğitimimize aşağıdaki kişiler katılabilir;

 • Avukat,
 • Hakim,
 • Savcı,
 • Hukuk danışmanları,
 • Stajyer Avukatlar,
 • Hakim Adayları,
 • Savcı adayları,
 • Katipler,
 • Hukuk Sekreterleri,
 • Hukuk Fakültesi öğrencileri,
 • Adalet Meslek Yüksekokulu öğrencileri
 • Uluslararası alanda veya yabancılarla çalışan uygulamacıların katılımına açıktır.

Legal english for Turkish lawyers

Eğitim sürecimiz, zengin materyal ve aktif uygulamalar ile zenginleştirilmekte ve uygulamadan yaşanmış örnekler, uygulanmakta olan sözleşmeler, hukuk pratikleri ve geniş terminoloji içeriği eşliğinde sürdürülmektedir. Katılımcılar eğitimin sonunda, etkin bir şekilde İngilizce Hukuk dilini uygulayabilir hale gelmektedir. Yabancı şirketlerin Türkiye’deki Ticaret, Tüketici, Fikri ve Sınai Haklar, İş, Asliye ve Sulh Hukuk Mahkemelerindeki hukuk davalarını, İdare ve vergi mahkemelerindeki davalarını veya icra dairelerindeki icra dosyalarını takip eden hukuk bürolarında çalışanlar raporlarını ve e-posta yazışmalarını yaparken ve müvekkillerine telefonla bilgi verirken daha etkili bir dil kullanabileceklerdir. Aynı şekilde Yabancı şirket yönetici veya çalışanlarının Türkiye’deki sulh ceza hakimlikleri, asliye ceza mahkemeleri, ağır ceza mahkemelerinde davalarını takip eden hukuk bürolarında çalışan avukatlar müvekkillerine daha etkili bir şekilde bilgi verebileceklerdir.

Eğitim sonunda Katılımcılara sertifika düzenlenmektedir.

  Eğitim Programı:  Uluslararası Hukuk Kariyeri  Sözleşme Hukuku  Ceza Hukuku  Şirketler Hukuku  Gayrimenkul Hukuku  Dava ve Tahkim  Uluslararası Hukuk  Karşılaştırmalı Hukuk  Ticaret Hukuku  Eğitim Süresi: Toplam 50 saat  Hafta içi ve hafta sonu grupları olmak üzere farklı gün ve saat alternatifleri mevcuttur.  4 kişilik VIP özel sınıflarda eğitim alırsınız.  Dileyen kişiler Bire-Bir ÖZEL ders şeklinde bu eğitimleri alabilir.  Ankara içinde yüz-yüze eğitim alabilirsiniz.   Ankara dışında yaşayanlar online sanal sınıflarımızda kurs ortamını aratmayacak bir kalitede eğitim alabilir.

Hukuk İngilizcesi için gerekli İngilizce bilgi seviyesi

*  Hukuk İngilizcesi Eğitimine katılabilmeniz için Temel İngilizce seviyenizin iyi olması, orta seviyede İngilizce bilmeniz gerekir. Eğer temel seviyede İngilizce beceriniz yoksa Genel İngilizce eğitimi almanız tavsiye edilir.

*   Candelas Kitle eğitimi yapan bir kurs değildir. Bundan dolayı derslerimiz Bire- Bir ya da en fazla 4 kişilik gruplar halinde verilir. Ders günleri ve saatleri kayıt olan öğrencilere bildirilir.

*   Bu eğitimi isterseniz ONLINE CANLI ders şeklinde alabilirsiniz. Online Eğitim hakkında daha detaylı bilgi için bize danışınız.

*   Hukuk İngilizcesi eğitimlerimize katılan herkese SERTİFİKA VERİLİR. 

 • Hukuk İngilizcesi eğitim programını katılarak sertifika alan hukukçular talep ederlerlerse 2 hafta LONDRA’da Hukuk İngilizcesi Eğitimi alarak hukuk kariyerlerine katkı yapmaya devam edebilirler. Böylece Hem güzel bir tatil yapma, hem de İngilizce becerilerinizi en üst standartlara taşıma imkanı bulabilirler. SERTİFİKALI Londra’da Hukuk İngilizcesi eğitim programları ile ilgili DETAYLI BİLGİ BURADA

     Hukuk İngilizcesi eğitimleri için Genel İngilizce seviyenizi belirleyin !

     Sizler için hazırlanan genel İngilizce seviye belirleme sınavlarını yaparak İngilizce Gramer + Vocabulary seviyenizi görebilirsiniz.TEST YOURSELF 

Hukuk İngilizcesi Eğitim Programı Hakkında detaylı bilgi almak için bize aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Telefon: +90 312 431 78 96

Mobil / whatsapp: + 90 505 287 30 20

E-mail: info@candelasegitim.com

İsterseniz sizi arayarak daha detaylı bilgi verebilmemiz için aşağıdaki formu doldurup bize gönderebilirsiniz. En kısa sürede Candelas yetkileri tarafından sizinle iletişime geçilecektir.


Bir cevap yazın