Hukuk İngilizcesi Kursu

Eralp Danışmanlık ve Candelas ortaklığıyla Hukuk İngilizcesi Alanında profesyonel İngilizce Öğretmenleri ile verilen bu eğitim ile HUKUK Kariyerinize mükemmel bir katkı sağlayacaksınız.

HUKUK İNGİLİZCESİ eğitim programının detayları aşağıdaki gibidir. Lütfen inceleyiniz.

Introduction to Legal English – Hukuk İngilizcesine Giriş

Hukuki ilişkilerinin giderek daha da uluslararası bir boyut kazandığı bugünlerde, İngilizce, her alanda olduğu gibi Hukuk alanının da BİRİNCİL DİL olma noktasına gelmiştir. Kendine özgü dili ve terimleri olan Hukuk uygulamalarında, kelimeler, noktalamalar hatta tonlamalar dahi farklı anlamlara gelecek sonuçlar doğurabilmektedir. Bu da birçok alanda kendini donatan Hukuk uygulamacılarının kendini Hukuk İngilizcesi alanında da geliştirme gereksinimini ortaya çıkarmıştır.

Öyle ki, Türk Hukuk Sisteminde dahi, İngilizce terim ve kalıplar sıklıkla kullanılmaya ve uygulanmaya başlanmış, yabancı hukuk terimleri Türk Hukuk Sistemine adapte edilmiştir.

Bilinenin aksine, Hukuk İngilizcesi eğitimi için ileri seviyede İngilizce bilgisine sahip olmak zorunlu değildir.

Eğitimimiz, orta seviyede İngilizce bilgisine sahip Katılımcılara, İngilizce hukuk terminolojisini kullanmayı, genel İngilizce hukuk uygulamasını, hukuki yazı ve konuşma dilini efektif ve pratik şekilde öğretmeyi amaçlamaktadır. 

Bu süreçte, İngilizce Hukuk dili, en güncel haliyle, mesleki gelişime ve beklentilere uygun olarak geliştirilmektedir.

“Hukuk İngilizcesine Giriş” Eğitimimiz, Avukat, Hakim, Savcı, Hukuk danışmanları, Stajyer Avukatlar, Hakim Adayları, Savcı adayları, Katipler, Hukuk Sekreterleri, Hukuk Fakültesi öğrencileri, Adalet Meslek Yüksekokulu öğrencileri ile uluslararası alanda veya yabancılarla çalışan uygulamacıların katılımına açıktır.

Eğitim sürecimiz, zengin materyal ve aktif uygulamalar ile zenginleştirilmekte ve uygulamadan yaşanmış örnekler, uygulanmakta olan sözleşmeler, hukuk pratikleri ve geniş terminoloji içeriği eşliğinde sürdürülmektedir. Katılımcılar eğitimin sonunda, etkin bir şekilde İngilizce Hukuk dilini uygulayabilir hale gelmektedir.

Eğitim sonunda Katılımcılara sertifika düzenlenmektedir.

  Eğitim Programı:  Uluslararası Hukuk Kariyeri  Sözleşme Hukuku  Ceza Hukuku  Şirketler Hukuku  Gayrimenkul Hukuku  Dava ve Tahkim  Uluslararası Hukuk  Karşılaştırmalı Hukuk  Ticaret Hukuku  Eğitim Süresi:  Toplam 50 saat  Hafta içi ve hafta sonu grupları olmak üzere farklı gün ve saat alternatifleri mevcuttur.  4 – 6 kişilik VIP özel sınıflarda eğitim alırsınız.  Dileyen kişiler Bire-Bir ÖZEL ders şeklinde bu eğitimleri alabilir.  Ankara içinde yüz-yüze eğitim alabilirsiniz.   Ankara dışında yaşayanlar online sanal sınıflarımızda kurs ortamını aratmayacak bir kalitede eğitim alabilir.

Önemli Hatırlatmalar:

*  Bu kursa katılabilmeniz için Temel İngilizce seviyenizin iyi olması, orta seviyede İngilizce bilmeniz gerekir. Eğer temel seviyede İngilizce beceriniz yoksa Genel İngilizce eğitimi almanız tavsiye edilir.

Kayıt ve daha detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

Bu kurs şu anda açık değildir.

https://www.eralpdanismanlik.com.tr/ ile https://www.candelasegitim.com/ ortaklaşa düzenlediği bir kurstur.

AÇılacak kurstan haberiniz olmasını istiyorsanız info@eralpdanismanlik.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.

https://www.candelasegitim.com/online-hukuk-ingilizcesi