6102 SAYILI TÜRK TİCARET KANUNU VE 6103 SAYILI TÜRK TİCARET KANUNU’NUN YÜRÜRLÜĞÜ VE UYGULAMA ŞEKLİ HAKKINDA KANUNDA YAPILACAK DEĞİŞİKLİKLERle ilgili olarak Bakanlık tarafından hazırlanan sunuma, TBMM’ye sunulan kanun tasarısı metnine ve kanunların mevcut durum itibariyle Resmi gazetede yayınlanmış sürümlerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.
 
 
 
 
 

  • 6102 SAYILI TÜRK TİCARET KANUNU VE 6103 SAYILI TÜRK TİCARET KANUNU’NUN YÜRÜRLÜĞÜ VE UYGULAMA ŞEKLİ HAKKINDA KANUNDA YAPILACAK DEĞİŞİKLİKLERle ilgili olarak T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nı nresmi internet sitesinde  http://www.gumrukticaret.gov.tr/ yayınlanan sunuma aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

ttk sunum 19 haziran SON
 

  • TBMM’ne sunulan kanun tasarısı da TBMM’nin resmi internet sitesi www.tbmm.gov.tr internet sitesinde yayınlanmış olup kanun metnine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

120927
 

  • 6102 SAYILI TÜRK TİCARET KANUNU’nun mevcut hali www.basbakanlik.gov.tr adresinde yayınlanmakta olup aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz

6102 Sayılı Kanun Metni
 

  • 6103 SAYILI TÜRK TİCARET KANUNU’NUN YÜRÜRLÜĞÜ VE UYGULAMA ŞEKLİ HAKKINDA KANUN’un mevcut hali www.basbakanlik.gov.tr adresinde yayınlanmakta olup aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz

6103 Sayılı Kanun metni