Navigator İşletme Yaz Okulu Programı


Almanya Eğitim

The Navigator İşletme Yaz Okulu, 2 Temmuz 2017 – 7 Temmuz 2017

Eralp Danışmanlık ve Candelas ortaklığıyla  Almanya Münih‘te bulunan Partner okulu Globe Business College bünyesinde sizlere İşletme Seminerleri ve İşletme Profesyonelleriyle yapılacak olan uygulama çalışmalarını kapsayan 5 günlük bir faaliyet programı hazırladık.

Almanya’nın dinamik ve uluslararası merkezi olan Münih’in tam kalbinde İşletme Seminerleri ve İşletme Profesyonelleriyle yapılacak olan uygulama çalışmalarını kapsayan 5 günlük bir faaliyet programıdır.

Globe College’ın alanında profesyonel olan eğitmenleri ve koçları ile birlikte becerilerinizi geliştirme şansı bulacak, akademik alandaki yeteneklerinizi ilerletecek ve iş ortamında güçlü yanlarınızın tam olarak ne olduğunu keşfetme fırsatını yakalayacaksınız. Bu bağlamda, bir akademide iş alanında çalışmalar yapmanın neye benzediğiyle ilişkili bir ilk izlenime sahip olmuş olacak ve gerçek şirketlerle çalışarak sadece teorinin değil ama aynı zamanda iş pratiğinin de iç yüzünü kavrama olanağına sahip olacaksınız.

Her gün, pazarlamanın, finansın, strateji ve ekonominin çekirdek alanlarını keşfedecek; zaman yönetimi, sunum, akademik yazmave mülakat teknikleri ile ilgili birinci dereceden önemli olan becerileri geliştireceksiniz. Seminerlerin başından sonuna dek alanında profesyonel olan bir eğitim koçu ile sizin hedeflerinize ulaşmanıza yardım edecek kendi kişisel planınızı geliştireceksiniz. Haftanın sonunda ise, sizin gelecekte yapmayı planladığınız çalışmalarınıza destek olacak bir beceriler bütününe sahip olmuş olacaksınız.

Nerede: Globe Business College, Münih, Almanya

Ne zaman: 2 Temmuz 2017 – 7 Temmuz 2017

Program ne kadara mâl olmaktadır? 1035 Euro. Bu fiyat şunları kapsamaktadır:

  • Programın kendi ücreti
  • 5 günlük konaklama ücreti
  • Aşağıdakileri kapsayan sosyal aktiviteler:
  • İki akşam yemeği
  • En az iki etkinlikte öğle yemeği
  • Münih çevresinde rehber eşliğinde grup yürüyüş turu

?Ayrıca ödemeniz gerekecek yaklaşık ücretler aşağıdadır. Lütfen aşağıdaki masrafları da dikkate alınız.

  • Vize ücreti:  90 Euro
  • Kayıt ve Vize Danışmanlık ücreti: 200 Euro * (150 Euro indirim yapılmıştır.)
  • Uçak bileti: 150 – 200 Euro ( yaklaşık )
  • Cep harçlığı: 500 Euro (yaklaşık)

Haftanın sonunda, The Navigator İşletme Yaz Okulu’na katılmış olduğunuzu teyit eden bir Globe Business College Sertifikası’na sahip olacaksınız. Katılım aynı zamanda CAS’a yönelik olarak da sayılabilmektedir.

Eğer sizin veya ailenizin konuyla ilgili herhangi bir sorusu varsa ya da Yaz Okulu hakkında görüşme yapmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sizleri akademimizde ağırlamaktan, The Navigator’ı deneyimlemenize ve Münih’te yaz mevsiminin tadını çıkarmanıza katkıda bulunmaktan memnuniyet duyacağız.

Bu eğitim güncel değildir.

https://www.eralpdanismanlik.com.tr/ ve https://www.candelasegitim.com/ işbirliği ile düzenlenmiştir.