issaUluslararası Bilgi Sistemleri Güvenliği Derneği Türkiye Başkanlığı olarak, her yıl mayıs-haziran aylarında düzenlediğimiz ve bu yıl dördüncüsünü organize edeceğimiz ITGSC(ISSA Turkey Grand Security Conference) konferansımız bu yıl 2-3 Mayıs tarihlerinde Kadir Has Üniversitesi ev sahipliğinde cibali kampüsünde gerçekleşecektir.

İlk ve ikinci gün çok değerli keynote speaker’ların açılış konuşmacıları ile başlayacak ve güvenlik ile doğrudan ilişkilendirilmiş olarak Bankacılık Paneli, Kayıtlı Elektronik Posta Paneli, Sigortacılık Paneli, Kurumsal Güvenlik Yönetimi Paneli gibi birçok genel müdür yardımcısı, üst düzey yönetici ve sektörün önde gelen duayenlerinin bilgi paylaşımında bulunacağı oturumlar ile devam edecek etkinlikte, uygulamalı kablosuz ağ saldırısı sunumundan, ulusal güvenlik stratejilerinin tartışıldığı oturuma kadar birçok gündem konusunu bulabileceksiniz.

Aynı zamanda Uluslararası anlamda destekleyicisi olduğumuz Blackhat konferanslarının Türkiye’de ilk düzenlenecek konferansı öncesinde ilk tanıtımıda ITGSC’13 de yerini alacaktır. Türkiye`deki en büyük ve en yetkin, kurumsal-profesyonel bilgi ve bilişim güvenliği konferansı olma özelliği taşıyan ve çok değerli patron sponsorların destekleri ile her geçen sene büyüyen ITGSC konferansında bu yıl 54 konuşmacı, 23 sunum, 5 panel ve 3 uluslarararası komite standı yer alacak. ITGSC konferansı tüm MEA(Ortadoğu ve Afrika) bölgesinde, 35 ülkenin 140 bölüm başkanlığında ve ISSA Journal’da duyurulmaktadır.

Etkinliğin Resmi Web Sitesi: www.itgsc.org

Etkinlik Programı: www.itgsc.org/?page_id=11

Etkinliğe Kayıt Olmak İçin: www.issaturkeyconference.eventbrite.com

www.issatr.org

Konferansımızda görüşmek ümidi ile…

http://www.bilgiguvenligi.org.tr/duyurular.html