müjdatMüjdat Gezen ve Tamer Karadağlı adına açılan sahte Twitter hesapları ortalığı karıştırdı. İki ünlü de yaşananlar karşısında şaşkın!

Müjdat Gezen ve Tamer Karadağlı’nın Twitter’daki sahte hesapları ortalığı karıştırdı. Dün gerçekleşen hadisede, sanatçıların sahte Twitter hesapları üzerinden Şafak Sezer’in ‘özrü’ ile ilgili karşılıklı atışmalar yaşanmıştı.

‘DARBEKATÖR VS. YALAPAÇİNO’

Şafak Sezer’in ‘Başbakan’dan özür dileyip elini öptü’ iddialarının ardından usta oyuncu Müjdat Gezen’in Twitter sayfasına “Şafak Sezer’in yeni filmi çıkıyormuş: Yalapaçino” yazdığı iddia edildi. Bunun üzerine Gezen’e yanıt verdiği öne sürülen ünlü oyuncu Tamer Karadağlı ise, “Şafak Sezer’in filmine bulduğunuz isimden memnunuz. Sizden de bekliyoruz ‘DARBEkatör Baryam’ isminde.” diyerek Müjdat Gezen’in “Gırgıriye” filmindeki “darbukatör Bayram” karakterine gönderme yaptığı sanılmıştı.

 

Twitter’da yaşanan bu polemiğin sosyal medyada oldukça hızlı bir şekilde yayılması üzerine konuya açıklık getirme ihtiyacı hisseden sanatçılar ise, kendilerinin sosyal medya hesaplarının bulunmadığını belirterek, isimlerini kullanan bir takım şahısların sahte hesaplar açtıklarını ifade ettiler.

‘BEN SOSYAL MEDYADA YOKUM’

Her şeyden habersiz kendisini büyük bir tartışmanın içerisine bulan Müjdat Gezen, şaşkınlığını hurriyet.com.tr’ye anlattı: Ben bilgisayarı açmasını bilmem, sosyal medyada yokum. Biri benim adıma Şafak Sezer’e twit atmış. Başka bir sahte Tamer Karadağlı, bana cevap yazmış. Kendi aralarında tartışıyorlar. Böyle bir komedi olmaz. Tamer Amerika’daymış. Dönünce haberi olmuş, hemen beni aradı, gerçeği anlattı.

Yapılan iddialar üzerine bir açıklama yapan Tamer Karadağlı ise; “Amerika’dan yeni döndüm, sosyal medyada tek bir hesabım dahi yoktur. Adıma yaratılan hesap sahtedir, konu ile ilgili olarak sayın Müjdat Gezen’i de hemen aradım ve konuştuk. Olay bilgim dışındadır. Dava açacağım.” dedi.

 

kaynak: http://www.radikal.com.tr/turkiye/unlulerin_sahte_twitter_hesaplari_olay_yaratti-1143178