E-Safe Kişisel Verileri Koruma Zirvesi-

17.06.2021-

Kişisel Verileri Koruma Kurumu

Sunumu görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz

 

YASAL UYARI:

Bu sunum ve tüm içeriği ile ilgili Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve ilgili mevzuat hükümleriyle  korunan mali (İşleme, yayma, çoğaltma, temsil,  İşaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı) ve manevi fikri hakların tümü Avukat Özge EVCİ ERALP’e aittir.

Belge içeriğinin tümünün ya da bir kısmının kendisine Eralp tarafından gönderilen ve görüntüleme yetkisi verilen kurum ve kişiler dışında başka taraflara gönderilmesine, e-posta ya da başka araçlarla iletilmesine, erişim yetkisi verilmesine, yayınlanmasına, yayılmasına, kurum yada kuruluşların dökümanlarında, websitelerinde yayınlanmasına veya başka şekillerde kullanılmasına izin verilmemektedir. 

Belge, seminere katılan kişilere bilgilendirme amaçlı olarak paylaşılmıştır.

Avukat Özge EVCİ ERALP bu belge ve tüm içeriğin yukarıda belirtilen amaçla kullanımı dışında hiçbir şekilde kullanımına izin vermediğini, genel kamuya açık kullanımına izin vermediğini veya başka bir yerde kullanımının kendi iznine bağlı olduğunu ve izinsiz hiçbir şekilde kullanılamayacağını,  herhangi bir şekilde izinsiz kopyalanamayacağını, kiralanamayacağını, ödünç verilemeyeceğini belirterek uyarıda bulunur.

Belge içeriğinin Av.Özge EVCİ ERALP  dışında başka kişiler tarafından sunulması, anlatılması, eğitim veya toplantılarda kullanılması Eralp tarafından yasaklanmıştır. Belge ve sunum içeriğine hiçbir şekilde müdahale edilemez ve değişiklik yapılamaz.

Bu belgenin tümünü veya bir kısmını içeren her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.