İnternet Sitesi Genel Kullanım Koşulları

www.legaltalks.com.tr

İNTERNET SİTESİ GENEL​ ​KULLANIM​ ​KOŞULLARI

 

  • www.legaltalks.com.tr internet sitesine girerek bu koşulların tamamını okuyup anladığınız ve tamamına rıza göstermiş olduğunuz kabul edilmektedir. Bu koşulları kabul etmiyorsanız www.legaltalks.com.tr internet sitesinde gezinti yapmadan tarayıcınızdan bu internet sitesini kapatarak çıkmanız gerekmektedir.
  • Genel kullanım sırasında sizden Ad, Soyad, e-posta, cep telefonu numarası, adres,​ ​banka​ ​bilgileri​ ​gibi​ ​kişisel​ ​veriler​ ​talep​ ​edilmemektedir.
  • Kullanıcılarımıza verdiğimiz hizmetleri geliştirebilmek için www.legaltalks.com.tr internet sitesi sayfalarını ziyaret ederken; IP numarası, konum bilgisi, tarih ve saat bilgisi, cihaz bilgisi, tarayıcı bilgisi, dil bilgisi, ülke ve şehir bilgisi, geldiği kaynak yeri tutma bilgisi, işletim sistemi bilgisi, servis sağlayıcı bilgisi, ekran çözünürlüğü bilgisi, ziyaret edilen sayfalar ve bu sayfalarda geçirilen süre bilgisi, kaynak sayfa bilgisi, edinme bilgisi, davranış bilgisi ve dönüşüm bilgisi gibi bilgilerinizin www.legaltalks.com.tr ve çözüm ortakları tarafından toplanmasını, kullanılmasını ve paylaşılmasını kabul​ ​etmiş​ ​ve​ ​rıza​ ​göstermiş​ ​sayılmaktasınız.
  • www.legaltalks.com.tr internet sitesindeki her türlü veri ve görselin telif hakları www.legaltalks.com.tr ‘a aittir. Kaynak gösterilerek alıntı yapmak suretiyle yazılı, görsel ve sosyal​ ​medyada​ ​paylaşımlarda​ ​bulunulabilir.
  • Hukuka aykırı girişimlerde bulunan kullanıcılar www.legaltalks.com.tr yönetimi tarafından yasaklanabileceği gibi gerek görülmesi durumunda yasal mercilere​ ​de​ ​başvurulacaktır.
  • Türkiye Cumhuriyeti yasal mercileri tarafından talep edilmesi durumunda www.legaltalks.com.tr tarafından toplanan veriler yetkili kurumlarla paylaşılacaktır.
  • İşbu kullanım koşulları kullanıcı internet sitesinde girdiği anda başlar ve toplanan veriler www.legaltalks.com.tr tarafından yasalarda belirtilen sürelerle sınırla kalmak kaydıyla belirlenen süreye kadar tutulmaya​ ​devam​ ​eder.
  • www.legaltalks.com.tr sitesi yönetimi istediği zamanda ve şekilde bu kullanıcı koşullarını tek taraflı olarak değiştirebilir veya tamamen ortadan kaldırabilir.
  • İşbu Kullanıcı Koşulları’nın uygulanmasında Türk Hukuku uygulanacaktır.
  • İşbu Kullanıcı Sözleşmesi’nden doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın hallinde,​ Ankara Mahkemeleri​ ​ve​ ​İcra​ ​Daireleri​ ​yetkilidir.

Eralp Bilgi Teknolojileri Eğitim İletişim Danışmanlık Organizasyon Yayıncılık Limited Şirketi

MERSİS NO : 1678768864632912

www.eralpdanismanlik.com.tr