Marmara Belediyeler Birliği 04.02.2021 Kişisel Verilerin Korunması Eğitimi- Avukat Özge Evci Eralp

Sunuma Ulaşmak için Tıklayınız

YASAL UYARI:

Bu sunum ve tüm içeriği ile ilgili Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve ilgili mevzuat hükümleriyle  korunan mali (İşleme, yayma, çoğaltma, temsil,  İşaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı) ve manevi fikri hakların tümü ERALP BİLGİ TEKNOLOJİLERİ EĞİTİM İLETİŞİM DANIŞMANLIK ORGANİZASYON YAYINCILIK LİMİTED ŞİRKETİ‘ne (“Eralp”) aittir.

Belge içeriğinin tümünün ya da bir kısmının kendisine Eralp tarafından gönderilen ve görüntüleme yetkisi verilen kurum ve kişiler dışında başka taraflara gönderilmesine, e-posta ya da başka araçlarla iletilmesine, erişim yetkisi verilmesine, yayınlanmasına, yayılmasına, kurum yada kuruluşların dökümanlarında, websitelerinde yayınlanmasına veya başka şekillerde kullanılmasına izin verilmemektedir. 

Belge, Kişisel Verilerin Korunması Farkındalık Eğitimi alan kurum ve kişilere bilgilendirme amaçlı olarak paylaşılmıştır.

Eralp bu belge ve tüm içeriğin yukarıda belirtilen amaçla kullanımı dışında hiçbir şekilde kullanımına izin vermediğini, genel kamuya açık kullanımına izin vermediğini veya başka bir yerde kullanımının kendi iznine bağlı olduğunu ve izinsiz hiçbir şekilde kullanılamayacağını,  herhangi bir şekilde izinsiz kopyalanamayacağını, kiralanamayacağını, ödünç verilemeyeceğini belirterek uyarıda bulunur.

Belge içeriğinin Eralp dışında başka kişiler tarafından sunulması, anlatılması, eğitim veya toplantılarda kullanılması Eralp tarafından yasaklanmıştır. Belge ve sunum içeriğine hiçbir şekilde müdahale edilemez ve değişiklik yapılamaz.

Bu belgenin tümünü veya bir kısmını içeren her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.