Metaverse ve Kişisel Verilerin Korunması-E-Safe Kişisel Verileri Koruma Zirvesi- Av.Özge Evci Eralp

17.05.2022 KVKK Binası-Ankara

Sunumu görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz

YASAL UYARI:

Bu sunum ve tüm içeriği ile ilgili Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve ilgili mevzuat hükümleriyle  korunan mali (İşleme, yayma, çoğaltma, temsil,  İşaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı) ve manevi fikri hakların tümü Avukat Özge EVCİ ERALP’e aittir.

Sunum, bilgilendirme amaçlı olarak paylaşılmıştır.

Avukat Özge EVCİ ERALP bu sunum ve tüm içeriğin yukarıda belirtilen amaçla kullanımı dışında hiçbir şekilde kullanımına izin vermediğini, genel kamuya açık kullanımına izin vermediğini veya başka bir yerde kullanımının kendi iznine bağlı olduğunu ve izinsiz hiçbir şekilde kullanılamayacağını,  herhangi bir şekilde izinsiz kopyalanamayacağını, kiralanamayacağını, ödünç verilemeyeceğini belirterek uyarıda bulunur.

Sunum içeriğinin Av.Özge EVCİ ERALP  dışında başka kişiler tarafından sunulması, anlatılması, eğitim veya toplantılarda kullanılmasına izin verilmemektedir. Belge ve sunum içeriğine hiçbir şekilde müdahale edilemez ve değişiklik yapılamaz.

Bu sunumun tümünü veya bir kısmını içeren her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz, başka mecralarda yayınlanamaz.